Pogrzeb dziecka nienarodzonego

Pomoc w Trudnym Czasie Straty Dziecka

Trudno wyobrazić sobie ból większy niż po stracie dziecka. Dotyczy to zarówno poronienia, jak i urodzenia dziecka martwego. Pogrążeni w smutku i rozpaczy rodzice nie wiedzą, co robić dalej, jak przygotować się do pochówku i jakich formalności dopełnić. Pomożemy Państwu przejść ten trudny etap, udzielimy wsparcia, niezbędnych informacji i zorganizujemy pogrzeb.

Wsparcie i Pomoc od Domu Pogrzebowego Warszawa

W Domu Pogrzebowym Warszawa rozumiemy, jak ogromne jest cierpienie rodziców po stracie dziecka. Nasza misja to świadczenie wsparcia i pomocy w tym trudnym czasie. Jesteśmy tu, aby wesprzeć Państwa w organizacji pogrzebu oraz uregulowaniu formalności. Nie pozostawiamy Państwa samych sobie, działamy z pełnym zrozumieniem i troską.

Formalności Po Stracie Dziecka

W przypadku straty dziecka, istnieją określone formalności, które trzeba uregulować. Jeśli płeć dziecka jest znana, szpital wystawia Kartę Martwego Urodzenia, co umożliwia rejestrację w Urzędzie Stanu Cywilnego i ubieganie się o zasiłek pogrzebowy oraz urlop macierzyński. Jeśli płeć nie jest znana, istnieje sposób na pozyskanie tych praw poprzez badania genetyczne.

Kontaktuj się z Nam

Chcemy być tu dla Państwa w najtrudniejszych chwilach. Udzielimmy wszelkiego wsparcia i pomocy. Skontaktujcie się z nami pod całodobowymi numerami telefonów: 602 33 45 22 oraz 22/844 07 31 lub drogą mailową: biuro@ares-pogrzeby.pl. Jesteśmy gotowi pomóc i służyć wsparciem.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Zakład Pogrzebowy Warszawa

Strona www wykonana przez SEOSEM24